Camping Browarny położony jest w obrębie Starego Miasta Sandomierza, nieopodal rzeki Wisły, przy ulicy Żwirki i Wigury oraz Browarnej, w strefie widokowej chronionej przez Urząd Konserwatora Zabytków.
Dojazd do campingu jest bardzo dogodny i prosty, gdyż ulica Żwirki i Wigury jest jednocześnie drogą krajową nr 79 i 77.

Sandomierz - partnerskie miasto niemieckiego miasta Emmendingen, angielskiego Newark, ukraińskiego Ostróga i włoskiej Volterry, perła polskiego renesansu, nazywany małym Krakowem, położony na siedmiu wzgórzach podobnie jak Rzym, posiadający 1000 letnią historię, wiele zabytków architektury, muzeów, osobliwości przyrody, wiele tras turystycznych pieszych i rowerowych - stanowi dużą atrakcję turystyczną. Podobną atrakcją są okolice Sandomierza, dla zwiedzania których Sandomierz jest bazą wypadową. Powierzchnia całkowita campingu to 2,5 ha w tym l,5 ha to pole namiotowe i caravaningowe. Camping jest przystosowany do przyjmowania gości w liczbie 200 osób.

Teren jest częściowo zadrzewiony, płaski, z przewagą trawy. Dojście pieszo do Rynku Starego Miasta jest bardzo dogodne. Posiadamy nowoczesny węzeł sanitarny, kuchnię turystyczną, świetlicę oraz plac gier i zabaw.  Udzielamy zniżek dla dzieci, studentów oraz członków zrzeszonych w klubach i federacjach caravaningowych. Dla mieszkańców miast partnerskich udzielamy specjalnej 50% zniżki. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo tutaj.

Posiadamy stałą bazę noclegową w pokojach 2 i 3 osobowych czynną cały rok
Stanowiska dla namiotów i caravaningu są czynne sezonowo od 10 IV do 31 X

 

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
Miejsce przyjazne Camperowiczom!

 

Serdecznie zapraszamy do Sandomierza i na teren naszego obiektu.

 

 

 

 

 

 

Posiadamy całoroczną stałą bazę noclegową w pokojach 2, 3 oraz 4 osobowych.


Więcej informacji o noclegach dostępnych jest w dziale Cennik.


W przypadku innych pytań prosimy o kontakt.

 

 

 

PARTNERZY